Reklama na PI Reklama na PI Rastal

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

únor 2012

Archiv novinek z blogu ambientního světa již od roku 2004.


Archiv únor 2012


Velmi nudné pivo

[pondělí, 6. únor 2012]

[goto:http://www.radio.cz/cz/rubrika/radio-cesko/velmi-nudne-pivo]


[goto:http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/69126/panove-pozor-tohle-je-pivni-kral-ochutnal-3125-druhu-piv-z-99-zemi-sveta.html]


Moje pivní mapa

[neděle, 5. únor 2012]

V přehršli pivních map, které se rojí jak sršni v parném létě, si dovolím zveřejnit tu svou nedokonalou stále rozpracovanou :)

http://g.co/maps/ghtsd


[goto:http://domazlicky.denik.cz/zpravy_region/pivovar-by-se-mohl-promenit-20120203.html]


[goto:http://www.novinky.cz/koktejl/258089-stary-recept-prozradil-jak-uvarit-domaci-pivo-za-ctyri-koruny.html]


[goto:http://relax.lidovky.cz/politicky-nekorektni-pivo-ma-v-poslaneckem-baru-zakaz-pp2-/ln-zajimavosti.asp?c=A120203_104810_ln-zajimavosti_mev]


[goto:http://hn.ihned.cz/c1-54600290-sef-budvaru-skonci-kvuli-kmotrum-ods]


[goto:http://www.agris.cz/clanek/174560]


[goto:http://www.agris.cz/clanek/174557]


Biznis za pivom vie byť horký

[čtvrtek, 2. únor 2012]

[goto:http://profit.etrend.sk/biznis-pribehy/sladke-cukriky-strasia-horke-pivo-2.html]


"Jeden za všechny, všichni na jedno". Tak zní slogan nové kampaně značky Staropramen, která je připravena pro letošní rok a začíná již počátkem února. Její součástí bude také nové logo, mění se i celkový vizuální styl značky. Hlavním cílem těchto změn je další posilování pozice značky Staropramen na českém trhu v hlavním, tzv. core segmentu piv.

"Důvodem změn je především skutečnost, že se Staropramen v minulých letech soustředil především na produktovou komunikaci, která nejen v případě Staropramenu Cool Lemonu a Staropramenu Nefiltrovaného přinesla obchodní úspěch. Pro další růst značky jsme se rozhodli pracovat také s její image", říká ke změnám manažerka značky Staropramen Eva Zlámalová.

Nová kampaň začíná 2. února, kdy se na obrazovkách televizních stanic Nova, Nova Cinema, Prima Family a Prima Cool začnou objevovat půlminutové reklamní spoty. Právě v nich zazní slogan "Jeden za všechny, všichni na jedno". Staropramen chce být přirozenou součástí života part přátel a kamarádů, kteří rádi vymýšlejí nové věci a přicházejí s originálními řešeními situací, dodává k televiznímu spotu Eva Zlámalová. Nový spot si můžete prohlédnout na odkazu www.youtube.com/staropramenCR.

Kreativu kampaně připravila agentura Young & Rubicam, režie reklamy se ujal režisér Dimitar Mitovski. Média nakoupila agentura Universal McCann. Televizní komunikaci doplní on-line média a s novou kampaní se bude možné setkat také na venkovních nosičích v Praze i dalších částech republiky.

Nové je také logo značky Staropramen. "V roce 2011 jsme v designu začali se změnou etiket. Klíčové zdůraznění vertikálního loga a ikony "S" jsme nyní využili a postupujeme o další krok dál. Začínáme používat nové logo v podobě štítu, který naši značku bude prezentovat se zaslouženým sebevědomím", říká Zlámalová. Jeho představení probíhá i na profilu Staropramenu na sociální síti Facebook, který má už více než 46 tisíc fanoušků. Logo a novou grafickou identitu značky připravila agentura Cocoon Group.

Tím však novinky pro letošní rok nekončí. Změny v designu a komunikaci se totiž projeví i na prodejních místech a v hospodách a restauracích, jež nabízí piva Staropramen.

Změna loga

Logo a následně i vizuální styl mění Staropramen po šesti letech. Tehdy jako první z českých piv použil netradiční formu vertikálního loga a kapičkového pozadí. Vertikální logo využívá i dnes v podobě sebevědomého štítu.

Tisková zpráva

Staropramen vstupuje do roku 2012 s novým logem, sloganem i komunikační kampaní [p655]

Německé pivo v Itálii

[čtvrtek, 2. únor 2012]

[goto:http://www.agronavigator.cz/default.asp?ch=13&typ=1&val=117088&ids=3083]


[goto:http://www.sedmicka.cz/ceske-budejovice/clanek/tekuty-chleb-zasyti-na-slavnostech-257623]


«« « Strana 3 z 3
1 2 3

Islám v ČR nechceme Pivní prodejna Pod Zelenou Horou Vrčeň