Pivní.info - Logo


Váš průvodce na cestě za dobrým pivem
"Domácí ruční výroba piva PERMON v minipivovaru s klasickou technologií s otevřeným kvašením je zárukou vynikajících aromatických a chuťových vlastností piva. Pivo PERMON je v minipivovaru vyráběno vždy pro potřeby a je tedy zaručeně čerstvé."...Permon 2008

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj








ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam ico ambiente


Lounské ani žatecké pivo do konce roku nezdraží

Co se píše o pivovarech a pivu


Lounské ani žatecké pivo do konce roku nezdraží

[sobota, 13. listopad 2004]

Pivovary v Lounech a Žatci nehodlají v nejbližší době zdražovat své výrobky. Nebudou tak následovat krok největšího tuzemského pivovaru Prazdroje a nezvýší cenu piva. "Se zdražováním už letos nepočítáme," řekl Milan Hagan, ředitel společnosti Drinks Union. Skupina sdružuje mimo jiné pivovary v Lounech, na Ústecku a v Kutné Hoře. Společnost je pátým největším výrobcem piva v Česku, v Lounech se vaří světlý a tmavý ležák a výčepní pivo.

Zvýšení cen nechytá ani Žatecký pivovar. "Do konce roku zdražovat nebudeme," sdělil včera Radek Vincík, obchodní ředitel pivovaru. V Žatci se vaří čtyři druhy piva - Světlé, Premium, Export a Premium tmavé. Žatecký pivovar letos plánuje výstav 25 tisíc hektolitrů, v Lounech se má uvařit zhruba tři sta tisíc hektolitrů piva. (Deník Lučan)


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:
1

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!