Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

SC

Pivovary Středočeského kraje


verze pro tisk

Starokladno Kladno

[e]Starokladno Kladno

Starokladenský městský pivovar U Kozlíků

ČSA 3230

272 01 Kladno


tel.: 774 140 141

http://www.starokladno.cz/

e-mail: starokladno@starokladno.cz

Facebook: /Starokladno/


založeno 2009

výstav piva ?

značka: StarokladnoHodnocen piva z tohoto pivovaru

Hodnocen: 4.67 hvzdiek/ Hodnoceno: 3xlnky o pivovaru

  • Starokladenský městský pivovar U Kozlíků

    Kladno, to je to město, Kladno to je ten hit. Krásné holky z Jamajky jsdem tam sice při mé návštěvě neviděl a i ty vysoké pece už mají taky svoji největší slávu za sebou... A ten legrační pán v maskáč… pokraovn...
  • Kladno, to je to město...

    V pátek 13. listopadu proběhlo otevření dalšího českého minipivovaru, a to v mém rodném městě Kladně. Ač je pátek třináctého dle spousty lidí dnem nešťastným, pro nás to byl den plný očekávání a … pokraovn...


Dn v pivovaru


Vloit koment

Jmno:
E-mail:
www:

Komente

MARA

pátek, 22. listopad 2013
10:10

Mara

ZDRAVIM.MYSLÍM SI ŽE STAROKLADNO JE JEDNO Z NEJLEPŠÍCH MALÝCH PIVOVARŮ NA ČESKÉM TRHU.KAŽDOROČNĚ SI DO KLADNA ZAJÍŽDÍM Z BRANDÝSA N.L.KAŽDÝ PIVOVAR MÁ SVÉ ALE LEŽÁK STAROSTY JE DOST DOBREJ.PÁR PIVOVÁRKŮ JSEM JIŽ OBJEL KAŽDÝMU SLÁDKOVI OBČAS UJEDE RUKA,PŘÍ VARU


napsal(a): MARA [Odpovědět]

Méďa Béďa

pondělí, 1. duben 2013
20:53

Méďa Béďa

Už to, že v minipivovaru nabízejí i Gambrihnus, mne mělo předem varovat... Bohužel, byl jsem natěšen na minipivovar a dal jsem přednost místnímu pivu. Dal jsem si 3 - Havíře, Taviče a Višňový speciál, a celou cestu domů (8 km pěšky) jsem přemýšlel, jestli budu blejt hned nebo až na dalším rohu. Nikdy více :( .


Adsense

21. květen 2024
05:19


posted by: Inzerce

Ciri

sobota, 2. červen 2018
23:53

Přesně.


napsal(a): Ciri [Odpovědět]

Pípa

středa, 23. leden 2013
08:16

O víkendu ochutnána jejich 10°, 12°, 14° a 18°. Desítka dle mého názoru jedna z nejlepších a jejich 18° je taková jiná, víc chmelená. Dobře pitelná piva.


napsal(a): Pípa [Odpovědět]

josef kalkán

středa, 21. září 2011
16:21

Pivovar "U Kozlíků" jsem navštívil v sobotu 17. IX. 2011. Ochotná obsluha, která ale nemohla vyvážit skutečnost "nicmoc" piva. Podlaha varny špinavá, zbytky mláta, od kotle pach mléčného kvašení (špatně vymytý kotel). Tento bordel koreluje s chutí piva. Korunu všemu nasadil "sediment" v "ležáku mistra taviče", takto řečené 14% sětlé. Vypadalo to, jako bordel ze špatně vymytých šlangů pivního vedení. A dómy varny zapřášený. Chtělo by to strukturální čenž.


napsal(a): josef kalkán [Odpovědět]

Ivča

neděle, 18. září 2011
17:29

Manžel mi říká: "Objevil jsem nový (pro nás nový) pivovar, je to v Kladně na třídě ČSA. To najdem!" Sice jsem se v Kladně narodila, ale ještě před vypuknutím puberty jsme se s rodiči odstěhovali. Přesto vím, že třída ČSA protíná snad celé město. Zkrátím to, museli nás po telefonu nasměrovat přímo od výčepu. Oslovení místní nevěděli.
Ten den jsme byli na kolech a bylo milé, že jsme si je mohli opřít u vchodu uvnitř lokálu a mít je na očích.
Objednali jsme si držkovou polívku a tři druhy z nabídky místních piv.
I když to nebylo určitě to nejlepší pivo, co nás na pivních cestách potkalo, ani nás nezklamalo. Snad malý údiv nad kouskem citronu. Proč?!
Před cestou jsem zde četla kritiku na WC před rekonstrukcí restaurace. Teď už je to opravdu v pohodě. Jen taková perlička. Předpažte, před hrudí spojte dlaně tak, aby se konečky prstů lehce dotýkaly.....máte? Vzdálenost mezi lokty je šíře kabinky na dámské toaletě.
Pivovar má naše sympatie, za snahu bojovat proti pivním kolosům. Až bude zase příležitost, přijedeme ochutnat zbytek nabídky.


napsal(a): Ivča [Odpovědět]

Martin

středa, 20. duben 2011
11:08

Já mám pouze dobré zkušenosti. Sládek je super chlap a kydkoliv jsem potřeboval jejich výborné pivo byl ochotný. Zakouříno bývávalo a wc je taky v rychtiku :-) Když budete chtít zajít na výborné pivo mohu jen doporučit.


napsal(a): Martin (zelva.gody(a)seznam.cz) [Odpovědět]

pan Shimi

sobota, 29. leden 2011
13:30

pan Shimi

Tak pivovar u Kozlíků na Kladně prošel rekonstrukcí a po včerejší návštěvě musim říct, že rozhodně k lepšímu. Ubyly samovýčepy, celá hospoda se notně prosvětlila a hlavně a co je nejdůležitější- větrání. Vzduch byl v pohodě a snad už to i pro degustátory a pivní výletníky nebude utrpení tam vypít pár piv, ale jenom radost.


napsal(a): pan Shimi [Odpovědět]

swooper

neděle, 23. leden 2011
22:08

swooper

Tak jsem tam byl po novoroční rekonstrukci na inspekci a rozhodně to U Kozliků hodně prokouklo. Interiér zesvětlil, nové jsou obklady, podhledy a některé stoly plus nové kóje. Zmizeli 2 samovýčepy což je jedině dobře, aspoň je místo na pivo. Pivko stále dobrý, jen půlitry jsou 0,5l nelogovaný nový a 0,3l pouze se samolepkou. Cena 10 stejná pouze silnější pivka podražila o 1Kč. Rozhodně změna k lepšímu. I vzduch se mi zdál lepší, akže jsme na sebe viděli :)


napsal(a): swooper [Odpovědět]

Děkan

sobota, 13. listopad 2010
16:07

Děkan

Ano, klientela spíše dělnická, na Kladně se stále dělá na tři směny, proto ta otvíračka od sedmi rána. Za naší červencové návštěvy hodně místních popíjelo Gambáč, chodí tam kvůli otevíračce a tradici, nikoliv kvůli místnímu pivu. Ochutnali jsme všech 6-7 druhů, piva velice slušná, ale prostředí silně zakouřené, dorazili jsme po desáté dopolední a po obědě s plnící se hospodou jsme raději odkráčeli pryč. Jak to tam vypadá večer si nedovedu představit. Byli jsme lehce ošizeni, doporučuji, pokud zavítáte ve skupině, nechte si každý napsat cejch.


napsal(a): Děkan [Odpovědět]

EXPERT

pátek, 12. listopad 2010
14:01

Kozlikovské pivo = hrůza . Gambáč jakž takž jde , ale pan majitel ho
dost často stahuje ze scény , aby se vypili ty srač..
prostředí = hrůza/na druhou


napsal(a): EXPERT (XEXPERT(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Jakubisko

pátek, 12. listopad 2010
14:58

to EXPERT:

Gambáč že jakž tak jde? Člověče nešťastná :-(((


napsal(a): Jakubisko [Odpovědět]

Henri

pondělí, 15. listopad 2010
08:53

Henri

to EXPERT: Prostředí není opravdu nic moc. Pro nekuřáka je to skutečná hrůza, s tím musím souhlasit.
Co se piva týče, tak s tvým názorem nesouhlasím vůbec. Kozlíkovské pivo je dobré, rozhodně o 1 000% lepší nežli na soutoči nabízený Ghnus. S obsluhou jsem nikdy žádný problém neměl a jediné co mi brání v častějších návštěvách je ona nepříjemná zakouřenost.


napsal(a): Henri [Odpovědět]

Ciri

sobota, 2. červen 2018
23:56

Souhlas. Sračky, možná tak dobrý jako projímadlo.


napsal(a): Ciri [Odpovědět]

JardaK

pondělí, 15. listopad 2010
19:10

JardaK

to Henri:
Přesně tak.


napsal(a): JardaK [Odpovědět]

Kozel 14

čtvrtek, 14. říjen 2010
12:48

Můžu soudit pouze pánské záchody,ale o den dřív.tj.11.10. to byla doslova katastrofa - ve svých pantoflích jsem klouzal ve směsce vody a moči
a ač nejsem žádnej estét,tak tam tak strašně čpěla moč,po dvou návštěvách
záchodků raději začal zavlažovat okolní flóru...Naopak velká pochvala dámské obsluze !


napsal(a): Kozel 14 [Odpovědět]

Monika Vika

čtvrtek, 14. říjen 2010
11:28

ahoj.nase dojmy z 12.10..Pivo vyborne,diky pane sladek..Kuchyn:jak za Krale Klacka:gulas a drzkovka,neriskovali jsme..Prostredi fakt nic moc.!.Nechutne zakoureno.!.Toalety otres!Dámské:urvane zazloutle prkynko,zadne mydlo,flekata podlaha.Pánské:pocurana podlaha,spina,smrad..Nejvice se nas dotklo,ze zde primo hystericky nesnasi psi,kteri nesmi dovnitr,a ted se podrzte,.pry z hygienickych duvodu!!!a to jako aby u vas neco nechytli z toho svinciku.???!


napsal(a): Monika Vika (monicavika(a)centrum.cz) [Odpovědět]

ležák

neděle, 1. srpen 2010
12:38

to emu: Bohužel máš jen a jen pravdu.Pivo se sice dalo vypít,ale prostředí u kozlíků je opravdu odpudivé a za čas mé návštěvy všichni zde zmiňovaní štamgasti pily G :(.Nechápu pana majitele,ale asi je to jeho záměr!No nezbývá než sládkům popřát Dej bůh štěstí!!!!


napsal(a): ležák [Odpovědět]

marko

neděle, 18. červenec 2010
20:36

Nasvětlené ležácké tanky, sou Gambrinusove.


napsal(a): marko [Odpovědět]

emu

neděle, 18. červenec 2010
19:54

emu

Moje aktuální návštěva červenec 2010: skutečně unikátní minipivovar. Z venku hnusná socialistická budova a podnik vypadá jako herna pro ztracené existence. Nenechte se odradit, uvnitř je to daleko lepší. Interiér vypadá spíše jako restaurace střední cenové úrovni - dojem zlepšují nasvětlené ležácké tanky, varna, pěkná zlatá pípa apod. Bohužel osazenstvo zase evokuje dojem levného pajzlu, vesměs "dělnická třída" v tom negativním slova smyslu, takže nasnadě je i poměrně zakouřené prostředí a nechybí ani herní automaty. Je to dáno nejen zevnějškem a umístěním podniku mezi paneláky, ale i tím, že v hospodě se nevaří žádné jídlo a pivo je velice levné, na minipivovar je dvanáctka za 19,50,- dost degradující cena :( I tak hodně lidí pije Géčko... nabídka místního piva je široká a mnou ochutnaná piva nepatří sice chuťově mezi top špičku, ale bez problémů se dají vypít, což taky není všude samozřejmé. Cyklistu nepotěší, že kolem nejsou žádné stojany na kola (ale dá se v nouzi přivázat ke sloupu) a není ani záhradka, takže na kolo během pití nevidíte. Podle mne minipivovar stojí za návštěvu asi jen v případě, že budete mít do Kladna nebo přes něj zrovna cestu. Jako turistický cíl bych si ho ale nedával a už vůbec ne s rodinou a dětmi!


ICQ: 449477888

napsal(a): emu [Odpovědět]

Sevka

úterý, 16. únor 2010
22:28

Připravily jsme pro vás web.


napsal(a): Sevka (SevkaD(a)starokladno.cz) [Odpovědět]


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI