Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

3x z videoserverů XI.

Video s pivní tématikou


verze pro tisk

3x z videoserverů XI.

3x z videoserverů XI. [p257][p218][p208]

První dnešní video nás zavede do Černokosteleckého zájezdního pivováru, kde bylo u příležitosti pokusu o překonání rekordu o nejdelší párek v rohlíku natočeno následující video. Takže pojďme do pivováru, který ještě bohužel pivo nevaří, ale funguje tam restaurace a muzeum pivovarnictví. Snad se toho pravého Kosteleckého někdy opravdu dočkáme, zatím je to většinou o produkci K Brewery.


- video vložil uživatel SLUSNYnet -

A když jsme u toho K Brewery, pojďme do Jihlavy, kde zrovna vzniká nový minipivovar v Radniční restauraci. V Jihlavě ale vaří hlavně místní pivovar Ježek. Podíváme se hlavně na lahvovací linku, dále do pivovarské restaurace. Víte, já tyhle pivovarské hospody mám rád a dovedl bych si představit navštívit nějakou i pivovaru, jehož pivo mi moc nechutná. Prostě vždy je dobré ochutnat pivo na místě činu. Blízkost výroby může zážitku jen napomoci...

Poslední dnešní video nás zavede do Pardubic. Ne, nebojte se, nedal jsem se na perník. Na pivovarském plese byl představen nový speciál Pardubického pivovaru Taxis 14 (musím se přiznat, že jsem ještě neměl čest jej ochutnat :() A s pivovarským plesem to asi bude podobné jako s pivovarskou hospodou...
- video vložil uživatel TVPardubice -


[Richard Chodora] [Zobrazeno 5864x] [24. březen 2011]
[Pivní video] [comments: 3] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Kostelec

pátek, 25. březen 2011
14:54

Kostelec

Jen bych poopravil. V zájezdním hostinci Černokosteleckého pivováru je stabilně na čepu Kácov 10% a dva kohouty minimálně jsou věnovány specialitám. Nyní je zrovna na čepu Rampušák 11%, Benešov 15% a kompletní sortiment Konráda. Od příštího týdne bude stabilně Zlatá Kačena, kterou si uvařil Tomáš Vodochodský osobně ve Varnsdorfu.


napsal(a): Kostelec [Odpovědět]

Chody

pátek, 25. březen 2011
15:13

Chody

to Kostelec: Díky za upřesnění.


ICQ: 414292574

napsal(a): Chody [Odpovědět]

Adsense

20. červenec 2024
11:09


posted by: Inzerce

Kostelec

pátek, 25. březen 2011
15:27

Kostelec

to Chody: Jinak to video je soukromá iniciativa našich štamgastů a moc mne potěšila a hlavně rozesmála. Je vidět, že to dělají srdcem.


napsal(a): Kostelec [Odpovědět]


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI