Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

3x z videoserverů VIII.

Video s pivní tématikou


verze pro tisk

3x z videoserverů VIII.

3x z videoserverů VIII. [p275][p208][p243]

Dnes se opět podíváme do Hanušovic, kde u areálu pivovaru Holba vzniklo Muzeum historie pivovarnictví v Hanušovicích. Myslím, že je to dobrý počin a hlavně chválím možnost posezení u snad plného točeného sortimentu Holby. Myslím si, že by každý pivovar měl mít, nejlépe ve svém areálu, značkovou pivnici či restauraci. Holba tímto objektem disponuje již od 1.10.2010...


- video vložil uživatel vmfest -

Uplynulý víkend nám připomenul letní náladu a léto je vždy nejlepší s dobrým pivečkem. Podívejme se v následujícím klipu na reportáž ze slavností piva v Pardubickém pivovaru, který v současné době přechází z univerzální značky Pernštejn na více značek, prý více srozumitelných...


- video vložil uživatel TVPardubice -

Třetí dnešní video nás zavede do rakovnického pivovaru Bakalář , který jako jeden z mála zavřených českých pivovarů obnovil výrobu piva. Právě je v rukou nových majitelů, uvidíme, zda se s rakovnickým pivem budeme více setkávat v českých pivnicích, nebo zda bude Bakalář spíše jen regionální záležitostí, či zda se nevrhne na vývoz do převážně východních odbytišť.


- video vložil uživatel machondak -


[Richard Chodora] [Zobrazeno 6031x] [16. listopad 2010]
[Pivní video] [comments: 3] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

karel

neděle, 19. prosinec 2010
08:20

karel

Prezenční video je hrozné a velmi amatérsky a trapně zpracované... I osvěta něco stojí.


napsal(a): karel [Odpovědět]

Kari

pátek, 19. listopad 2010
16:19

Kari

Z klipu Bakaláře jsem se dál prokliknul na prezentaci Měšťanského pivovaru ve Strakonicích ( http://www.youtube.com/watch?v=p11YaZNw5Xo ) a vypadá to, že ve Strakonicích objevili novou odrůdu chmele (v klipu čas 2:05) - "červený poloraňák". Musím přiznat, že mě se to taky dlouho pletlo, ale v rámci oficiální prezentace pivovaru je to docela smutné. Kdopak asi dělal korekturu komentáře ke klipu?
---------------------------------
Zpráva byla upravena 19.11.2010 ve 16:28:15


napsal(a): Kari [Odpovědět]

honza1205

středa, 17. listopad 2010
16:25

honza1205

K čemu je v Hanušovicích muzeum,když se chlubí tim,že mají CKT,nedávno jsem pil Holbu a nebyla nic moc,tak jsem se začal pídit proč a zjistil výše zmíněné.


napsal(a): honza1205 [Odpovědět]


PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI