Zapomenuté heslo? | Registrace
Jana: Švabín je těsně před... [25.5.2026 19:55] Jana: Zpráva o stavu českého minipivovarnictví[19.5.2026 09:40] Chody: Zpráva o stavu českého minipivovarnictví[18.5.2026 19:48] Dan: Významné výročí zahalené smutkem [18.5.2026 17:18] Kari: Zpráva o stavu českého minipivovarnictví[18.5.2026 17:16] Chody: Významné výročí zahalené smutkem [18.5.2026 16:27] Dan: Významné výročí zahalené smutkem [18.5.2026 12:23] Chody: Zpráva o stavu českého minipivovarnictví[17.5.2026 19:41] Jana: Zpráva o stavu českého minipivovarnictví[15.5.2026 14:52] Chody: Zpráva o stavu českého minipivovarnictví[15.5.2026 12:12] Michal_CB: Švabín je těsně před... [13.5.2026 17:24] Dan: Švabín je těsně před... [13.5.2026 16:52] Dan: Švabín je těsně před... [13.5.2026 16:51] Sekal: Švabín je těsně před... [8.5.2026 20:49] Dan: Švabín je těsně před... [30.4.2026 02:44] archiv posledních komentářů (RSS) Jak používat RSS?
Kde se vařilo Petrovické zlato?
Pivní blok
Omluvný list Radegast
autor: karpl | Blok 22:12 [permalink] [reaguj]
Staré - hodně staré! Pokud bych opravdu začal hledat, najdu to někde doma na CD a bude to min. 10 let staré a je tam logo Staropramen.
napsal(a): Moro [Odpovědět]
Viděl jsem stejný z nějaké hospody v Adršpachu, akorát bez toho loga Radegast. Tak kdo to okopíroval.
napsal(a): Pudingo [Odpovědět]
Buranské a trapné
napsal(a): val [Odpovědět]