Reklama na PI Reklama na PI Beer Academy Rastal

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Beerhouse Borovina


verze pro tisk

Beerhouse Borovina

Beerhouse Borovina

Třebíčské pivní slavnosti byly v minulosti pojmem. Nicméně kvůli komplikacím s pronájmem Karlova náměstí byla tato tradiční akce zrušena. Letos se má do Třebíče pivní akce vrátit.

Akce Beerhouse Borovina 2014 se bude konat 16. - 17. května 2014 v areálu bývalého komplexu BOPO. Budova v bývalé borovinské fabrice (známá jako Experiment) se promění v pivnici o rozloze 4.800 metrů čtverečních a nabídne to nejlepší z pivní i gastronomické oblasti. V jednotlivých patrech budovy, která sama o sobě pojme až čtyři tisíce lidí, najdete desítky pivovarů a samozřejmě nebude chybět ani doprovodný program. Ten bude různorodý a v každém patře zcela jiný, a tak si každý z návštěvníků určitě přijde na to své. Těšit se tak můžete například na Janka Ledeckého, Petra Bende, Standu Hložka či skupinu Reflexy.

Foto

Na venkovním prostranství před budovou Beerhousu bude v sobotu 17. května od 10.00 hodin probíhat Farmářský trh. Pro fanoušky gastronomie je připravena kuchařská show Ivana Vodochodského.

V pátek i v sobotu bude od 17.00 hodin v provozu stage Znojemka club 2000, kde se o program postarají DJ Andy Smith, DJ Brian a DJ Sláva (rezidentní DJ Znojemka club 2000).

Vy se na akci můžete dostat zcela zdarma, když správně odpovíte na soutěžní otázku "Kolik pivovarů se akce bude účastnit?" a současně budete mezi třemi vylosovanými. Odpovědi zasílejte na vlasin@yashica.cz do 5. května 2014. Vítězům bude lístek zaslán poštou, proto nezapomeňte uvést Vaši poštovní adresu.


Beerhouse Borovina 2014

Třebíč, Tomáše Bati

Ve dnech 16.5.2014 v 16:00 hod. až 17.5.2014

Vstupné: dvoudenní 129,- v předprodeji, 169,- na místě, jednodenní 99,- na místě[Pivní.info] [Zobrazeno 3733x] [14. duben 2014]
[Pivní soutěže] [comments: 6] [Verze pro tisk] [Nahoru ↑]


Diskuse k článku

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

našinec

pondělí, 5. květen 2014
17:23

Píšu to pořád u každé takové akce. Doufám, že to jsou pivní slavnosti - to znamená slavnosti piva a ne nějakých kutálek. Jsem zvědav kolik cizinců se této akce zúčastní. Pokud jich budou tisíce, pak jsou cizí názvy v pořádku, pakliže ne, tak nevím na co si to hrají, ale nejen oni, je to rozšířený nešvar. Co je Čechům po jakési stage a beer, tak ať to napíši česky. Snad máme svůj název - pivo. Napsal bych to jinak, ale nechci být sprostý. Tož tak.


napsal(a): našinec [Odpovědět]

Děkan

pondělí, 5. květen 2014
08:00

Děkan

Kromě zmínky o Kozlíčkovi a Želivi v rámci farmářského trhu jsem dosud nikde nenašel seznam zúčastněných pivovarů. K pivu patří popovídání a v tom návalu hudby nebude kam utéct. Je to spíše hudební akce něco jako humpolecké slavnosti. A vystupující musí někdo zaplatit.


napsal(a): Děkan [Odpovědět]

Adsense

23. duben 2017
17:44


posted by: Inzerce

sasa

pondělí, 5. květen 2014
09:49

to Děkan:
Zkuste se podívat sem: http://www.beerhouse.cz/2-patro-planek.html
Mimochodem 31.5. má být akce s minipivovary v areálu třebíčského pivovaru.


napsal(a): sasa [Odpovědět]

Děkan

pondělí, 5. květen 2014
13:14

Děkan

to sasa: Díky, to mě nenapadlo ... no, zatím nic překvapujícího.


napsal(a): Děkan [Odpovědět]

Tonda Šafránek

středa, 23. duben 2014
22:30

Nevím že k vůli pompéznosti zbyde prostor na pokec a vychutnání piveček,lepší je méně a upřímně,ale vždyť se musí vydělat a host to musí zaplatit.Uvidíme,nechám se překvapit,ale podle nástinu akce dost monstr akce.Děkuji.


napsal(a): Tonda Šafránek (safranek.t(a)seznam.cz) [Odpovědět]

bomber1

úterý, 22. duben 2014
17:52

Jsem na tuto akci zvědav, doufám, že minipivovary nanatáhnou na nájmech, jako tomu bývalo na náměstí.


napsal(a): bomber1 [Odpovědět]


Islám v ČR nechceme Pivní prodejna Pod Zelenou Horou Vrčeň