Pivní blok

Pivní blok

V Nepomuku vyhrál Bakalář

[pondělí, 1. srpen 2011]

Poslední víkend (30-31.7. 2011) jsem se zučastnil tradiční motoristické akce - XXX.ročníku Nepomuckého trojúhelníku. Měl jsem štěstí, že jsem nemusel řídit, a tak jsem si mohl kromě napínavých závodů historických motorek a sidecarů vychutnat i pivo v místních stáncích kolem trati. A byl jsem příjemně překvapen - mimo jiné i z piva. A přestože jsem narazil na dobře vychlazené Svijany, skvěle vychlazený Staropramen a Gambrinus. Mimo závodní trať to vyhrál zcela suverénně rakovnický polotmavý Bakalář. Inu, pivo z císařského pivovaru v Nepomuku dominovalo. Tedy alespoň mimo trať. Na té byly nejvíce zajímavé silniční sidecary.

11:18

Pane, vy jste děsný pivní analfabet ...raději už těchto hodnocení nechte..
"...skvěle vychlazený Gambinus..." to je velmi úsměvné

napsal(a): Hanz [Odpovědět]

VozechV

pondělí, 1. srpen 2011
16:33

VozechV

Titulek zní jako výsledek nějaké soutěže. A on si jen Ing. Václav Prokůpek, vysokoškolský pedagog a sportovní reportér ochutnal dobře vychlazená piva a jedno mu zachutnalo více jak ostatní.