Rastal

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Mise Pivních fenoménů pokračuje v Žatci!

Co se píše o pivovarech a pivu


Mise Pivních fenoménů pokračuje v Žatci!

[čtvrtek, 29. březen 2012]

Náš spolek si klade za cíl vyhledat a následně zhodnotit v předem daných kritériích a kategoriích taková zařízení, ve kterých je jedním z primárních úkolů točení piva (ano, většina lidí je nazývá hospody). Nehodnotíme však pouze pivo a jeho senzorické vlastnosti. Zajímá nás celkový koncept restauračního zařízení, také kuchyně, zázemí, toalety, pestrost nabídky, ceny a v neposlední řadě i personál. Nezalekneme se ***** hvězdičkového hotelu, hrdě nakráčíme i do výčepu IV. cenové kategorie. Podmíra, podprůměrnost, podvrh a podlost jsou našimi nepřáteli, proto jsme se zhostili úkolu je vyhledat a zničit! Nebo na ně alespoň upozorňovat a podpořit místa, kde se jim můžete vyhnout.

V sobotu 28. dubna zavítají Pivní fenomény do Žatce. Toto město, si každý spojuje s pivem a chmelem a my navíc ještě se základní vojenskou službou. Jakožto rodiště našeho generálního ředitele se stává téměř kultovním místem!

Nelekneme se ani kultury, proto navštívíme: Chrám chmele, Chmelový maják, Chmelové bludiště. A budeme zde hodnotit tyto podniky a zařízení:

U medvěda, Oblouková 222, Žatec

Chrám piva, náměstí Prokopa Velkého 1951, Žatec

Na Mládí, Studentská 2998, Žatec

Ostrov, Svatováclavská 1040, Žatec

U Hříbku, Volyňských Čechů 836, Žatec

Tulipán, Bratří Čapků 2778, Žatec

U Slunce, Masarykova 335, Žatec

Krčma U dvou psů, Dukelská 2022, Žatec

Volyňačka, Pod Střelnicí 582, Žatec

Systém našeho hodnocení je jednoduchý a byl velmi citlivě nastaven. V jednoduchosti je totiž jak známo síla. Celý již výše zmíněný koncept vychází prakticky ze dvou hlavních kategorií PIVO a HOSPODA. Další podkategorie jsou například u Piva chuť, cena a pitelnost nebo v případě kategorie Hospoda nabídka a personál.

Každý z členů si objednává jedno pivo, je-li na čepu více druhů piv doplňuje ho dle možností (vlastních i nabídky :-) malým pivem jiného druhu, kvůli objektivnosti.

Kontakt a info na: http://www.pivnifenomeny.cz/

Tisková zpráva


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

VéBé

čtvrtek, 12. duben 2012
15:43

Nevidím na tomhle spolku nic zajímavýho. Na hospodu ve který sedim, si snad dokážu udělat svuj názor. Stejně jako Pohlreich u jídla, ani u piva mi nebude říkat co mi má chutnat a s čim mám bejt spokojenej. Jestli je mi v nějaký hospodě dobře a pivo mi v ní chutná, nepotřebuju poradce, kterej mi to bude potvrzovat nebo vyvracet.


napsal(a): VéBé (bajbora(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Slávista

pátek, 13. duben 2012
07:48

Slávista

to VéBé: Asi tak. Ale pokud tito radílkové navštíví dle plánu i Volyňačku, tak to možná bude jejich poslední mise :) Protože to je opravdu underground.


napsal(a): Slávista [Odpovědět]

Pikolík

neděle, 1. duben 2012
22:44

Hele kluci asi dobrej nápad, jen mi přijde hodně nefér, že zveřejňujete DOPŘEDU !?!? který den a kam zamíříte ??? To jako chcete, aby se na vás v těch zmíněných hospodách připravili a ten den se na každou partičku kluků umívali, dávali jim ten den plné míry a byli úžasní ??? Toho chcete dosáhnout ? Nebo dokonce se při příchodu představíte, že jako Bacha přišly Pivní fenomény ?!! Být vámi tak v rámci objektivity bych spíše tajil kam a hlavně kdy máte namířeno !!!
To jen tak na okraj, neb vím jak se hospoda dokáže vypnout, když očekáva "kontrolu"...


napsal(a): Pikolík (asder456(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Adsense

22. září 2021
01:04


posted by: Inzerce

cz3ko

sobota, 31. březen 2012
17:29

cz3ko

Najít v Žatci dobře ošetřené pivo je celkem zázrak, takže hodně štěstí. :))


napsal(a): cz3ko [Odpovědět]


Navštivte nás na Instagramu Reklama na PI