Reklama na PI Reklama na PI> Rastal

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

Stavebnicové minipivovary

[goto:http://www.ceskenapoje.cz/beer/nove-pivo-od-tambora-zlenicka-sousedska-jedenactka.html]


[goto:http://www.ceskenapoje.cz/beer/kralovedvorske-pivo-tambor-zamirilo-k-sazave-a-na-chrudimsko.html]


[goto:http://www.rozhlas.cz/hradec/zpravy/_zprava/zernov-oslavi-600-let-od-sveho-zalozeni-vlastnim-specialnim-pivem-chut-vybrali-sami-obyvatele--1708197]


[goto:http://www.ceskenapoje.cz/beer/velkoobchod-jona-drinks-vrchlabi-nove-nabizi-pivo-tambor.html]


Ochutnejte Tambora na For Gastro & Hotel

[čtvrtek, 1. říjen 2015]

Na veletrhu For Gastro & Hotel na výstavišti PVA Letňany si můžete dopřát jedenáctistupňová piva Tambor - světlý ležák 11% a polotmavý ležák 11% J. Jakoubek.

Od 1.do 4. října 2015 naleznete expozici gastroholdingu Candola s výčepem královédvorských piv Tambor v hale 4, stánek C11.

Mimo tento prostor můžete po celé výstavě potkat pochozí petainery, kde Vám rádi doplní tekutiny.

Ochutnejte Tambora na For Gastro & Hotel

[goto:http://krkonossky.denik.cz/zpravy_region/v-lahvovne-tambora-pracuje-unikatni-automaticka-linka-20150717.html]


[goto:http://krkonossky.denik.cz/zpravy_region/pivovar-tambor-pokracuje-v-pripominani-vyznamnych-rodaku-mesta-20150306.html]


[goto:http://krkonossky.denik.cz/zpravy_region/patronem-tisici-varky-piva-tambor-se-stal-vychodocesky-denik-20140906.html]


[goto:http://www.podnikatel.cz/clanky/nase-pivo-neni-pro-lajdaky-rika-obnovitel-kralovedvorske-pivovarske-tradice/]


Královédvorská Tambor Neckyáda 2014

[úterý, 8. červenec 2014]

[goto:http://www.kralovedvorsko.cz/cs/zpravodajstvi/kralovedvorska-tambor-neckyada-2014]


[goto:http://krkonossky.denik.cz/zpravy_region/s-novym-pivem-zacala-i-verejna-sbirka-na-nove-zvony-kostela-20140506.html]


[goto:http://krkonossky.denik.cz/zpravy_region/orazem-kralovedvorsky-pivovar-slavil-petilete-vyroci-zalozeni-20140504.html]


[goto:http://krkonossky.denik.cz/zpravy_region/pivovar-tambor-slavi-pet-let-uvaril-jedenactku-jakoubek-20140428.html]


[goto:http://krkonossky.denik.cz/ostatni_region/kiriakovsky-o-volejbal-ve-meste-se-nemusime-strachovat-20130807.html]


Ve Dvoře Králové podražila voda

[neděle, 25. listopad 2012]

[goto:http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/204860-ve-dvore-kralove-podrazila-voda/]


Tambor neckyjáda 2012

[úterý, 26. červen 2012]

[goto:http://www.kl.kralovedvorsko.cz/cs/tambor-neckyjada-2012]


[goto:http://hradec.idnes.cz/pivovar-ve-dvore-vari-nove-pivo-r-a-dvorsky-fkz-/hradec-zpravy.aspx?c=A120420_161955_hradec-zpravy_kvi]


Nealkoholické pivo Tambor Abstinent uvedl včera na trh Královédvorský pivovar Tambor v místní zoologické zahradě.

Foto

Kmotry se stal Deník, který zastupoval ředitel Karel Tejkl a ředitelka zoologické zahrady Dana Holečková. „S Deníkem spolupracujeme dlouhodobě, například v rámci Tip ligy. Před rokem u nás byli na exkurzi pracovníci zoo. Tehdy ředitelka Holečková litovala, že nevyrábíme také nealkoholické pivo. A jelikož držím slovo, pivo je tady,“ vysvětlil Nasik Kiriakovský, majitel pivovaru Tambor.

Nové pivo mi téměř zachutnalo. Proč téměř? Protože musím zdůraznit, že pivo vůbec nepiji,“ hodnotila Tambora Abstinent Dana Holečková. Dodala, že i velice pěkně voní, není hořké a své příznivce si tak určitě najde. Také ředitel Deníku východní Čechy Karel Tejkl si na nealko Tamboru pochutnal (na snímku zleva Karel Tejkl, Nasik Kiriakovský a Dana Holečková při přípitku).

Nové pivo bude v půllitrových lahvích. Zatím je k dostání v pivovarských prodejnách ve Dvoře, podle zájmu se objeví i v dalších městech.

Zdroj: Krkonošský deník.cz | Autor a foto: Bedřich Machek


Svou druhou pivovarskou prodejnu otevřel královédvorský pivovar Tambor. Zájemci ji najdou v Krkonošské ulici naproti čerpací stanici Pap Oil.

První prodejna funguje přímo u pivovaru. Při slavnostním otevření byl připraven i program. Celý večer tu hrála písničky místní country skupiny Phobos. Nový měsíčník o pivu a pivovarech tu představil jeho vydavatel Pavel Borowiec. Zatím vyšla dvě čísla, na obálce prvního z nich je láhev Tambora s keramickou zátkou. Časopis pokřtili vydavatel, majitel pivovaru Nasik Kiriakovský a sládek Tamboru, Martin Vrba.

Foto

Mezi hosty byl také farář Jan Czekala. Novou pivovarskou prodejnu posvětil, stejně jako zvon, který provozovnu zdobí. „Restaurace nevidím jako místo, kam lidé chodí pít, ale především jako místo, které slouží k potkávání,“ vysvětlil. Pivovar Tambor zná královédvorský farář velmi dobře. Před dvěma roky ho světil, organizoval i předání zdejšího „zlatavého moku“ papeži Benediktovi XVI. Poslední akcí bylo představení cyklistického týmu Tambor.

Na návštěvníky tu čeká i jedna zajímavost. Tou je banka – uzavíratelné schránky, kam si mohou štamgasti ukládat svůj půllitr. U prodejny ještě vyroste letní předzahrádka.

Zdroj: Krkonošský deník.cz | Autor a foto: Bedřich Machek


Tambor hostil historická auta

[středa, 6. říjen 2010]

Místní pivovar Tambor nedává ceny pouze výhercům Tip Ligy východočeských Deníků. O uplynulém víkendu si místní zlatavý mok odváželi jako ceny také nejlepší účastníci soutěže Než vypustíme vodu z chladiče.

Na celostátní akci, kterou pořádá místní Veteran Car Club, se sjeli majitelé historických aut a motocyklů z celé republiky. Řada z nich sem jezdí pravidelně. Start byl na Hankově náměstí, kde si mohli občané města prohlédnout mnoho zajímavých strojů s rokem výroby do 1971. České výrobce reprezentovaly aerovky, tatřičky nebo škodovky. Mezi zahraničními bylo velké zastoupení anglických značek jako MG, Spitfire nebo Jaguar. Pozornost ale poutaly i americký Mustang, Thunderbird nebo válečné jeepy.

Stejně tak bohaté měly zastoupení motocykly a sidecary. Nejstarším autem byl legendární Ford T z roku 1911, datem narození 1917 se pyšnil nejstarší motocykl Sunbeam. Také jejich majitelé si mohli pochutnat na cenách od královédvorského pivovaru Tambor.

Trasa soutěže vedla směrem na Hostinné a Černý Důl. Tam byla polední přestávka s malou výstavou historických vozidel. Krásný pohled byl na účastníky projíždějící přehradou Les Království.

Cíl letos našli soutěžící u pivovaru Tambor. Na parkovišti autosalonu Boom stály celé odpoledne soutěžní stroje, které si přišlo prohlédnout mnoho obyvatel města. K občerstvení byly samozřejmě všechny druhy piva Tambor, malinovka a pečené maso. K poslechu hrála živá hudba.

Je tady příjemné prostředí a vůbec jsem netušil, že tu takovýhle pivovar je. Bohužel, Tambora jsem nemohl ochutnat, protože řídím. Ale vezu si několik lahví s sebou, protože všichni ho tu chválí,“ uvedl řidič Jan z Prahy.

Fotogalerii naleznete zde...

Zdroj: Krkonošský deník.cz | Autor: Bedřich Machek


Strana 1 z 2 » »»
1 2

Islám v ČR nechceme Pivní prodejna Pod Zelenou Horou Vrčeň