Oreon

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam


KVÍZ: Kdo vyhraje letošní Dočesnou?

[čtvrtek, 19. červenec 2012]

Myslím, že další řádky nepotřebují můj komentář a každý si udělá úsudek svůj. Ještě by mohl mít tento kvíz další otázky: Kdo je hlavním sponzorem Dočesné? Komu vadí minipivovary?

Chmelařský institut s.r.o.

HOP RESEARCH INSTITUTE CO., LTD.

Kadaňská 2525, 438 46 Žatec, Czech Republic

Vážení pivovarníci, vážení obchodní přátelé,

po roce se na Vás znovu obracíme s nabídkou účasti Vašeho pivovaru v tradiční degustaci, která probíhá každoročně ve Chmelařském institutu s.r.o. v Žatci při příležitosti Dočesné.

Z důvodu každým rokem narůstajícího počtu vzorků (a s tím související stále se prodlužující doby degustací) jsme byli letos nuceni přistoupit ke změnám, a proto v letošním roce budou degustována pouze světlá piva 10o, 11o a 12o.

Letošní rok se týká pouze filtrovaných piv.

autor: Pavel R. | Blok 22:38 [permalink] [comments: 13]


Dopis malým pivovarům od pořadatelů Dočesné

[pondělí, 31. říjen 2011]

Dobrý den,

Ráda bych Vás oslovila v souvislosti s tradiční akcí, která se pořádá již 55 let, a to s Žateckou Dočesnou.

S ročníkem 2012 se chystají velké změny z hlediska pořadatelského. Vedle hlavní, rockové a historické scény přibude i samostatná scéna věnovaná country, jazzu a folku. Bude se nově nacházet na náměstí Prokopa Velkého před Chmelovým majákem, který je vyhledávanou turistickou atrakcí Žatecka.

Celé náměstíčko poté bude obsazeno menšími pivovary a jen několika drobnými stánky s občerstvením (cca 40 prodejních ploch). Naší představou je vytvořit příjemný prostor k ochutnávání nových značek piv, a proto bychom v rámci tohoto požadavku preferovali prodej piva po třetinkách.

Vzhledem k tomu, že se jedná o první zkušební ročník, byli bychom rádi, kdybyste nám napsali Váš názor – je možné přijet s vlastním stánkem o maximálních rozměrech 3x3 metry, nebo je v jednání řešení, kdy Městské divadlo Žatec zajistí cca 40 stejných stánků, které se jednotlivými pivovary pouze obsadí.

V současné době zároveň jednáme s Českomoravským svazem minipivovarů, přičemž náš návrh bude přednesen na valné hromadě 11.11.2011.

Žijeme v době, kdy se za všechno platí, proto i Vás bude jistě zajímat – co za to. Za pronájem plochy 3x3 metry na náměstí Prokopa Velkého se bude pivovarům účtovat 4 000-, V ceně pronájmu za oba dva dny je přívod elektřiny a přístup k externímu zdroji vody, které je umístěno poblíž.

Budeme velmi rádi, když naši nabídku shledáte jako zajímavou a následně uzavřeme spolupráci. Vzhledem ke každoroční vysoké účasti návštěvníků (okolo 50 000)a oblíbenosti Dočesné, jakožto největší akci věnované oslavám piva a chmele v České republice, je účast jistě skvělou možností, jak propagovat Vaše pivo a pivovar a zaujmout tak další a další zákazníky. Dvoudenních oslav Dočesné se každoročně účastní nejen „Žatečáci“, ale i příznivci zlatavého moku z celé republiky i ze zahraničí.

Pro ilustraci atmosféry na akci je možné navštívit stránky www.docesna.cz

V případě Vašeho zájmu mě kontaktujte nejlépe do konce listopadu 2011.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Mgr. Veronika Kavčaková

autor: Pavel R. | Blok 19:34 [permalink] [comments: 16]


1. Ústecký jarmark

[sobota, 30. duben 2011]

1. Ústecký jarmark

autor: Pavel R. | Blok 21:23 [permalink] [comments: 18]


Podžbánský pivovar Mutějovice

[úterý, 12. říjen 2010]

VELKÁ ŘÍJNOVÁ PIVNÍ REVOLUCE

Od zítřka, 13.10.2010 se bude v naší restauraci čepovat také světlá kvasnicová

10% GAGARIN

Přijďte ochutnat, těšíme se na vaši návštěvu

Sládek pivovaru

Podžbánský pivovar Mutějovice [p681]

autor: Pavel R. | Blok 15:28 [permalink] [comments: 26]


Poddžbánský pivovar a restaurace v Mutějovicích

[sobota, 5. červen 2010]

Ahoj všem. Myslím že potěším hlavně nekuřáky, protože dnešním dnem otvíráme venkovní posezení na terase.

Terasa je umístěna za pivovarem a k dispozici je cca 100 míst. Momentálně máme na čepu "jen" světlou a tmavou 12%. V tanku zraje světlá Vánoční 17,45% a v plánu je polotmavá 13% vyrobená pouze z bavorského sladu, která přijde na čep 10.8.

Těšíme se na vaši návštěvu

Poddžbánský pivovar a restaurace v Mutějovicích [p681]

autor: Pavel R. | Blok 12:40 [permalink] [comments: 15]


Novoroční přání

[pátek, 1. leden 2010]

Přeji všem mnoho štěstí, méně hádek, ale hlavně hodně dobrého piva v roce 2010. A snad s některými na shledanou u nás v Mutějovicích.

autor: Pavel R. | Blok 00:24 [permalink] [comments: 4]PI podporuje nae zemdlce Reklama na PI