Rastal

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam


Fotosoutěž Zima s Ferdinandem

[čtvrtek, 4. březen 2010]

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá od dnešního dne až do 20. 3. 2010

Na e-mail ferdasoutez@gmail.com zašlete fotografii, která jakýmkoli způsobem odkazuje na zimní období a zároveň na značku Ferdinand. Fantazii se meze nekladou.

21. 3. 2010 budou uveřejněny všechny fotografie, které dorazili a bude spuštěno hlasování o tři nejlepší fotografie.

Ceny jsou opravdu lákavé:

1. cena: soudek 15l piva Ferdinand a sada sklenic

2. cena: tuplák s cínovým víčkem a triko Ferdinand

3. cena: fleece mikina a kšiltovka Ferdinand

Všichni výherci budou zveřejněni a na stránkách sdružení a také v Benešovském deníku společně s vítěznou fotografií.

Další podrobnosti zde...

Fotosoutěž Zima s Ferdinandem

Přátelé piva Ferdinand

[čtvrtek, 4. březen 2010]

Přátelé piva Ferdinand,

to je parta lidí z Benešova a okolí, které leží na srdci vývoj českého pivovarnictví hlavně v našem okolí, ale i po celé České republice. Všímáme si, že v našich krajích, ve kterých se pivo tradičně vaří už několik dlouhých století se začínají objevovat tzv. "eurolagery", které s tradičním pivem mají společný snad už jen název. Tyto piva jsou vždy podporována masivní mediální kampaní a pivovary, nebo spíše již pivní továrny, které za těmito pivy stojí, stále získávají značnou část restauračních zařízení, hospod a pivnicí (nutno podotknout, že ne zrovna fair praktikami) a ničí tak rozmanitou pivní mapu celé České republiky, celou kulturu piva a hlavně pivovary, které se ještě dnes drží tradičního, léty prověřeného vaření zlatavého moku. A to je obrovský problém.

Naše sdružení si bere za cíl, snažit se přispět k řešení tohoto problému. Jak již název napovídá, orientujeme se hlavně na region Benešovska a na podporu benešovského pivovaru Ferdinand, který má všechny potřebné kvality a dokazuje, že jen pomocí tradičního vaření lze docílit opravdu skvělého piva (což je mimochodem potvrzeno všemi různými soutěžemi, který pivovar v hojné míře vyhrává).

Naším cílem je rozšiřovat povědomí o pivu Ferdinand a tradičně vařeném pivu jako takovém v Benešovském regionu, za tímto účelem organizovat, kulturní, osvětové, vzdělávací, ale i jiné akce, navázat spolupráci s obdobně zaměřenými uskupeními v dalších regionech za účelem spolupráce.

Více na www.mameradiferdu.cz

Přátelé piva Ferdinand [p248]


Navštivte nás na Instagramu Reklama na PI