Reklama na PI Reklama na PI Rastal

ico rss feed ico rss valid
Přidej na Seznam

MS

Pivovary v Moravskoslezském kraji


verze pro tisk

Minipivovar Ostrava - Zábřeh

[e]Minipivovar Ostrava - Zábřeh

Zámek Zábřeh

U Zámku 42/1

Ostrava Jih - Zábřeh

700 30 Ostrava 30


tel.: 774 075 017

http://pivovar-zabreh.cz

http://zamek-zabreh.cz

e-mail: info@zamek-zabreh.cz


založeno 2007

výstav piva cca 865 hl (2008)

výrobce piva Pikárd


Fotogalerie:

Zámek v Ostravě - Zábřehu Už se nám točí ... Restaurace Pivnice Světlý Pikárd Černý Pikárd Varna Spilka


Hodnocení piva z tohoto pivovaru

Zatím nikdo nehodnotilČlánky o pivovaru

 • Pivní lázně Ostrava

  Nedaleko centra Ostravy stojí opravený renesanční zámek Zábřeh, který je nyní vyhledávaným turistickým a relaxačním centrem se zámeckým hotelem, tradičními pivními a vinnými lázněmi, restaurací a místním pivovarem Pikard. Č… pokračování...
 • Na skok v Ostravě

  Koncem listopadu se mi poštěstilo vyrazit na týdenní služební cestu do Ostravy. Do tohoto města jsem se podíval úplně poprvé a hned se mi podařilo užít si naplno věc pro Ostravu snad nejcharakterističtější – smog. Protože m… pokračování...
 • Pivní barvy Ostravy

  Pivní cesty začínají různě, tahle začala poté, co mi kamarád sdělil, že hodlá vyrazit na fesák do Ostravy, jež se pro mě trochu nepochopitelně nejmenuje česky Barvy Ostravy, nýbrž se zove anglicky Colours of Ostrava. Rozho… pokračování...
 • Minipivovary na tn.cz

  Dnes se podívejte na dvě reportáže z minipivovarů, které můžete najít na serveru tn.cz. Jeden je aktuální, druhý pak již postaršího data. Pojďme tedy nejdřív do Ostravy - Zábřehu, kde se v místním zámeckém pivovaru právě za… pokračování...
 • Zámecký pivovar Zábřeh

  O existenci vznikajícího pivovaru na zámku v Ostravě – Zábřehu jsem se dozvěděl z webu. Popravdě řečeno jsem ani nevěděl, že tam nějaký zámek je. A nebyl jsem sám. Většina lidí kolem tohoto chátrajícího objektu chodila, ani… pokračování...


Dění v pivovaru


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

kisutam

sobota, 14. únor 2015
18:44

kisutam

Neví někdo,na jaké štaci skončil bývalý sládek TomᚠHub?


napsal(a): kisutam [Odpovědět]

hr

neděle, 28. září 2014
20:51

Včera jsem byl v zámeckém pivovaru a musím říci že to tam je super . Nádherné prostředí a piva skvělá ( tmavé a pšeničné super ) + speciál . Velmi ochotný personál a slavnosti měli výbornou uroveň . Cena za pivo 39 korun je přijatelná za kvalitu která tady je . Doporučuji se sem podívat .


napsal(a): hr [Odpovědět]

SVĚT.PIVA

úterý, 25. květen 2010
12:12

to Malakin: malakine je to tím, že pivovar nemá pořádnou čističku na sudy. Když chceš odebrat jejich pivo vezeš si tam svůj sud a když ho nemᚠve sklepě půjčíš si ho někde jinde a nevíš jak dlouho byl prázdný. Oni sud otevřou vypláchnou a naplní a řeknou at ho vytočíš hned. Své sudy si čistí jinde. A Ty aby jsi si dovezl vyčištěné sudy sám je také složité. Netrpí převozem ale problém bych viděl zde. pak z toho vzniká to že píšeš pivo je jiné než na místě.


napsal(a): SVĚT.PIVA (info(a)svetpiva.com) [Odpovědět]

Malakin

úterý, 25. květen 2010
08:37

Malakin

to Roman Holoubek: Jirka Štverka umí, to je pravda, ale jakmile to pivo někdo odveze za hranice pivovárku, resp. hospody, tak je to úplně o něčem jiném - o několik tříd horší. Některá piva prostě převozem výrazně trpí a Qásek je jedním z nich. Bohužel.


ICQ: 321224013

napsal(a): Malakin [Odpovědět]

Adsense

25. únor 2018
20:20


posted by: Inzerce

Pavel R.

úterý, 25. květen 2010
06:03

Pavel R.

to Roman Holoubek: Tak to je škoda, že ho už nemají. Vyrábí vůbec někdo bezlepkové pivo ? Jo a to zařízení jsem u Jirky viděl a pivo má fakt skvělé. Hlavně jsem si pochutnal na polotmavé 13%.


napsal(a): Pavel R. [Odpovědět]

Roman Holoubek

úterý, 25. květen 2010
05:57

Roman Holoubek

to Pavel R.: Pavle, nemají. Pravděpodobně šlo tehdy s pohankovým pivem o jednorázovou záležitost. Tehdy jsem jej měl. Musel jsem si na tu nezvyklou chu zvykat a nakonec se mi to i povedlo.

Potvrzuji i Tvou hypotézu (předpokládám podpořenou několika škopky), že Jirka Štverka umí. A přitom víš, jaké má zařízení. Holt, když se chce, tak to jde.


Pavel R.

pondělí, 24. květen 2010
20:36

Pavel R.

to Roman Holoubek: Romane, nevíš jestli ještě vyrábí bezlepkové pivo ? Chtěl jsem se pro něj ve středu zastavit, ale došel jsem jen do Qásku a už tam zůstal :D Taky vřele doporučuji.


napsal(a): Pavel R. [Odpovědět]

Roman Holoubek

pondělí, 24. květen 2010
19:43

Roman Holoubek

O víkendu jsem byl na pivu v Ostravě - Zábřehu.
Dal jsem 11 svrchně kvašenou pšenku - jednalo se o krásnou lehčí verzi typického bavorského Weissu se všemi svými atributy.
Košt jsem zakončil novinkovým 13 Ale - inzerováno jantarové na tabuli, ale na webu mají výstižnější "granátové". Chmelová vůně čerstvě posečené trávy s hebounkým jemným karamelem v pozadí. S citrusovými až hořce grapovými tóny v hořkém doznění. Plnost odpovídá deklarovanému EPM.
Vřele doporučuji a to i přes vyšší cenu.

Jediné co mi vadí je míra. Chtěl jsem si dát 2x malé, ale speciály nabízeli jen v 0,4.Islám v ČR nechceme Pivní prodejna Pod Zelenou Horou Vrčeň